
Бетоншы қалақшасы КБ, 200 мм, пластикалық тұтқа Ресей Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта шпательдері кірпіш пен плиткаларды, құрылыс блоктарын қалауға, әртүрлі құрылыс қоспалары мен әрлеу материалдарын жағуға және тегістеуге, артық ерітіндіні кесуге, құрылысшылардың жұмысын айтарлықтай жеңілдетуге және олардың жұмысын әлдеқайда жылдам және тиімдірек етуге мүмкіндік береді. Шпатель қалақшасы өнімділігі жоғары көміртекті болаттан жасалған. Ұнтақты жабын тотқа қарсы сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Соққыға төзімді пластиктен жасалған ыңғайлы тұтқа. Жоғары жүктемелерге төзімділік құрал тұтқасының қалақшаға мықтап бекітілуінің арқасында Үшбұрышты пішін әртүрлі тығыздықтағы ерітінділерді ыңғайлы және жылдам араластыруға, өлшеуге және жағуға мүмкіндік береді. Өткір бұрыштардың болмауына байланысты материал біркелкі бөлінеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Жайма материалы | көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606800084965 |
- Бағасы: 649 ₸

