
IBC-14-2.3, Li-Ion, 14 В, 2.3 А Denzel аккумуляторларына арналған зарядтау құрылғысы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кернеуі 14 В аккумуляторларға арналған жоғары сапалы зарядтау құрылғысы бар жаңа буын. Denzel құралының батареясын ұқыпты және максималды зарядтауға арналған смарт құрылғы. Электрондық басқару: зарядтау дәрежесі мен температурасын бақылау, зарядтау аяқталғаннан кейін немесе батарея ақаулы болған кезде автоматты түрде өшіру. Зарядтағыштың өзін және аккумуляторды желідегі кернеудің төмендеуінен, қысқа тұйықталудан және контактілердің шамадан тыс полярлануынан қорғау. LED батарея зарядының индикаторы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 45156 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.А.00373-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АВ29.А.00373-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 390 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 286-Аккумуляторлық батареялар және зарядтау құрылғылары |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Штрих-код | 4044996189529 |
- Бағасы: 5 243 ₸

