
IBC аккумуляторларына арналған зарядтау құрылғысы-18-3.0-2 , Li-Ion, 18В, 3.0 А, екі Denzel батареясы үшін
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
18В және 2/18В кернеулі IB аспаптарының барлық диапазонына және барлық сәйкес батареяларға жарамды жаңа буын әмбебап зарядтағыш. Бір уақытта екі батареяны жоғары жылдамдықпен зарядтауға мүмкіндік береді. Батареяны ұқыпты және максималды зарядтауға және Denzel құралының ең жақсы өнімділігіне арналған смарт құрылғы. Жан-жақтылық. Бір уақытта екі батареяны зарядтау мүмкіндігі. Ақылды зарядтау: терең зарядтау, жоғары тиімділік және батареяны жұмсақ зарядтау. Электрондық басқару: зарядтау дәрежесі мен температурасын бақылау, зарядтау аяқталғаннан кейін немесе батарея ақаулы болған кезде автоматты түрде өшіру. Зарядтағыштың өзін және аккумуляторды желідегі кернеудің төмендеуінен, қысқа тұйықталудан және контактілердің шамадан тыс полярлануынан қорғау. LED батарея зарядының индикаторы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 45156 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.А.00373-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АВ29.А.00373-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 900 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 286-Аккумуляторлық батареялар және зарядтау құрылғылары |
| Желінің кернеуі | 220В |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Штрих-код | 4044996189543 |
- Бағасы: 15 890 ₸

