
IBC-12-1.8, Li-Ion, 12 В, 1.8 А Denzel аккумуляторларына арналған зарядтау құрылғысы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кернеуі 12 В аккумуляторларға арналған жоғары сапалы зарядтау құрылғысы бар жаңа буын. Denzel құралының батареясын ұқыпты және максималды зарядтауға арналған смарт құрылғы. Интеллектуалды зарядтау: терең зарядтау, жоғары тиімділік және батареяны жұмсақ зарядтау • Электрондық басқару: зарядтау дәрежесі мен температурасын бақылау, зарядтау аяқталғаннан кейін немесе батарея дұрыс жұмыс істемей тұрғанда автоматты түрде өшеді • Зарядтағыштың өзін және батареяны желідегі кернеудің жоғарылауынан, қысқа тұйықталудан және контактілердің шамадан тыс полярлануынан қорғау • Батарея зарядының жарық ДИОДТЫ индикаторы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 45156 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.А.00373-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АВ29.А.00373-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 375 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 286-Аккумуляторлық батареялар және зарядтау құрылғылары |
| Желінің кернеуі | 220В |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Штрих-код | 4044996189512 |
- Бағасы: 5 400 ₸

