
Құрылыс қоқыстарына арналған қап, 95 x 55 см
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қоқыс қаптары құрылыс қалдықтарын кәдеге жаратуға арналған. Қиыршық тасты, керамзитті және қиыршық тасты, сондай-ақ сусымалы құрылыс қоспалары бар ашық қаптамаларды тасымалдау үшін қолданылады. Артықшылықтары Құрылыс жабдықтары мен материалдарын тасымалдау кезінде көліктің ластануын болдырмайды Үлкен сыйымдылық пен жүк көтергіштігі Температураның шектен шығуына және механикалық зақымға төзімді Пайдалануға ыңғайлы
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 44807 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU Д-CN.АН03.В.08470-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "САПА КЕПІЛІ" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU Д-CN.АН03.В.08470-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 40 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Материал | Полипропилен |
| Өлшем | 95 х 55 см |
| Бренд елі | RUSSIA |
| Өндіруші ел | RUSSIA |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800074126 |
- Бағасы: 61 ₸

