
Бензинді шынжырлы ара БП-4540, 45 см3, шинасы 40 см, қадамы 0.325, ойығы 1,5 мм, Сибртех 64 буыны
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 45 см3 және қуаты 2,8 а.к. болатын екі тактілі қозғалтқышы бар Sibrtech BP-4540 95208 бензинді шынжырлы ара әртүрлі типтегі ағаштарды кесуге, отын дайындауға, бұтақтарды және ірі түйіндерді кесуге арналған. Бұл бақша учаскесін жөндеу, салу, абаттандыру кезінде және тұрмыстық тапсырмаларды орындау кезінде пайдалы. Қуатты және үнемді қозғалтқыш ұзындығы 40 см сапалы шинамен (қадамы 0,325 дюйм және ойық ені 1,5 мм болатын 64 буынды тізбек) үйлесімде жұмыста ең жақсы нәтижелерге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қауіпсіздік — ара кездейсоқ іске қосылудан қорғайтын құлыппен және құрал кері серпілген кезде бірден іске қосылатын тізбекті тежегішпен жабдықталған. Реттелетін тізбекті майлау жүйесі — аралау жабдығына майды автоматты түрде беру оның қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Дірілге қарсы жүйе — тербелістердің жағымсыз әсерлері азаяды, бұл қолдың буындарына зиян келтірмей ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Болат тісті қоршау — араны жұмыс кезінде бекітуге болады, бұл дәлірек кесуді қамтамасыз етеді және сонымен бірге кері қайтаруды азайтады. Ыңғайлы жұмыс — араның ықшам өлшемдері 40-қа тең бе? 25 ? 30 см және жеңіл салмағы 6,6 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Май багының көлемі | 290 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 29.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00873-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95208.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00873-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 64 дана. |
| Қуат | 2.8 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 45 |
| Жанармай багының көлемі | 550 л |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | бензинді 2 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шу деңгейі | 110 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
- Бағасы: 40 870 ₸

