
КС-3000Р бензинді қайшы, 52 см3, айырғыш штанга, Сибртехтің 2 бөлігінен тұрады
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech KS-3000R 962565 2 бөліктен тұратын жинақпен бірге жеткізілетін ажыратқыш штангасы бар бензин триммерінің қозғалтқышы 52 текше метрді құрайды. см және максималды қуаты 3 а.к., соның арқасында ол көгалдарды кесумен, көгалдардағы шөптерді шабумен және арамшөптерді жоюмен сәтті күреседі. Бұл тапсырмаларды кесу элементтері жеңілдетеді — балық аулау сызығы бар катушкалар және үш жүзді пышақ. Балық аулау сызығымен триммер бір өтуде 42 см, ал пышақпен 25,5 см шабады, сондықтан қысқа мерзімде саяжайды ретке келтіруге болады. Жиналмалы штанганың арқасында орама сақтау және тасымалдау кезінде көп орын алмайды.Артықшылықтарысынғыштық — бензин триммерінің беріліс қорабы айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.Сенімділік — қозғалтқыш корпусы соққыға төзімді пластиктен жасалған және зақымдануға төзімді.Қауіпсіздік — газ триггерінің құлпы құралдың кездейсоқ қосылып кетуіне жол бермейді.Ұшатын шөптер мен тастардан қорғау — пайдаланушы тарапынан кесу элементі берік пластик қаптамамен жабылған.Жылдам іске қосу — жанармай айдау праймері суық қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді.Жанармайдың аз шығыны — толық резервуар 1 сағат жұмыс істеуге жетеді және оны жиі толтырудың қажеті жоқ.Жанармай қоспасын ыңғайлы дайындау — қақпағы бар диспенсер қазірдің өзінде жеткізу көлеміне кіреді.Сызықтың жылдам жаңартылуы — оның берілуі катушка жерге аздап соғылған кезде орын алады.Шнурды автоматты түрде кесу — арнайы пышақ қозғалтқышқа түсетін жүктеменің артуына жол бермей, сызықты қысқартады.Дірілді азайту — қорғаныс жүйесі тербелістерді басады, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады.Жұмыс кезіндегі жайлылық — велосипед тұтқалары мен иық белдігі дененің оңтайлы орналасуын және жүктемені дұрыс бөлуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.2 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00878-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/962565.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.АВ29.В.00878-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 865 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 44 640 ₸

