
КС-1800Н бензин триммері, 33 см3, бір бөліктен тұратын штанга, Сибртехтің 2 бөлігінен тұрады
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір бөліктен тұратын штангасы бар Sibrtech KS-1800N 962515 бензин триммерінде 33cc қозғалтқышы бар. қараңыз, 2 бөліктен тұрады және жазғы коттеджді күтіп ұстауға арналған. Шөптерді шабу және шабу, көгалдардың жиектерін өңдеу және арамшөптермен күресу үшін қолданылады. Бұл тапсырмаларды тиімді орындау үшін балық аулау сызығы бар катушка және қалың шөптер мен қалың сабақтарды оңай кесетін үш жүзді пышақ қарастырылған. Шөп шабу сызығының ені 42 см, пышақпен — 25,5 см, бұл қозғалтқыштың 1,8 а.к. қуатымен үйлеседі. триммердің жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді.Артықшылықтары Редуктор жоғары жүктемелерге төтеп беруге арналған, сондықтан газ триммері ұзақ уақыт қызмет етеді.Қозғалтқыш корпусы механикалық зақымға төзімді соққыға төзімді пластиктен жасалған.Газ триггерінің құлпы пайдаланушының қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, триммердің кездейсоқ іске қосылуына жол бермейді.Төзімді пластик қаптама шөптің, бұтақтардың және ұсақ тастардың ұшып кетуіне жол бермейді.Жанармай айдайтын праймердің арқасында қозғалтқыш ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрса да оңай іске қосылады.Толық резервуар 45 минутқа жуық жұмыс істеуге жетеді, яғни жанармайды жиі толтыру қажет емес.Жинақта диспенсер бар, сондықтан жанармай қоспасын дайындауға арналған ыдысты іздеудің қажеті жоқ.Жартылай автоматты беру жүйесінің арқасында желіні жұмыс кезінде катушканы жерге аздап соғу арқылы жаңартуға болады.Қаптамадағы арнайы пышақ қозғалтқышқа шамадан тыс жүктемені болдырмай, сызықты қажетті ұзындыққа дейін кеседі.Құрылымда жетілдірілген дірілге қарсы жүйе қарастырылған, шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Велосипед түріндегі тұтқалар қолдың оңтайлы орналасуын қамтамасыз етеді, сондықтан орамды ұстауға және бағыттауға ыңғайлы.Иық белдігі құралдың салмағын біркелкі бөледі, бұл арқаңыздағы жүктемені азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.7 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.8 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.АВ29.В.00878-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/962515.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.АВ29.В.00878-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 1650 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 35 556 ₸

