
Жартылай шеңберді кесуге арналған ХҚИ қондырмасы, HM, тақтайша бойынша, 63 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 782325, 65 мм, HM болаттан жасалған плитка мен ағашқа арналған жартылай шеңберлі MFI кескіш қондырмасы беттерді тегістеуге мүмкіндік береді. Ол жұмсақ плиткаларды, керамиканы, ағашты өңдеуге, буындарды тазалауға және т.б. Құрамындағы марганецтің жоғарылауына байланысты саптама механикалық кернеулердің жоғарылауына арналған, бұл кәсіби мәселелерді шешуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — жабдық жоғары сапалы аспаптық болаттан жасалған. Карбидті карбидті бүрку — беріктігі жоғары материалдармен жұмыс істеуге болады. Иілген пішін — саптама жету қиын жерлерге оңай енеді. Әмбебап қондырма бекіткіштерін көптеген жөндеушілерге орнатуға болады. Арнайы таңбалау — корпуста жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін өңдеу материалдары мен саптаманың өлшемі көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 152 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 103 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, пластик, гипсокартон, плитка, желім, герметик |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Кесетін бөліктің ені | 78 мм |
| Штрих-код | 4044996188782 |
- Бағасы: 1 948 ₸

