
Ағаш және металл бойынша ХҚИ саптамалар жинағы, 6 дана Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 782406 ХҚИ жинағы ағаш, металл және пластмасса бұйымдарына арналған ең көп таралған 6 саптаманы қамтиды. Кесетін жабдықтар құбырлар мен профильдерді кесуге, ойықтарды іріктеуге, ойықтарды кесуге және басқа жұмыстарға арналған ХҚИ-де орнатылған. Жоғары сапалы жинақ құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби пайдалануға арналған. Артықшылықтары Саптамалардың жоғары ресурсы жоғары сапалы өндіріс материалдары — жоғары көміртекті аспаптық болат және биметалл арқылы қамтамасыз етіледі. Саңылауларда кесу тереңдігін және дәл жұмысты бақылау үшін миллиметрлік жұмыс шкаласы бар. Әмбебап қондыру қондырғылардың әрқайсысын көптеген ХҚИ-ге орнатуға мүмкіндік береді. Саптамаларды бір-бірінен оңай ажыратуға болады, өйткені сипаттамаларын көрсететін нақты таңбалау бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 6 |
| Материал | инструментальная сталь, биметаллическая сталь |
| Өңдеу материалы | дерево, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП, ламинат |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996188805 |
- Бағасы: 6 773 ₸

