
ХҚИ әмбебап саптамалар жинағы, 15 дана Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 782415 әмбебап жинағы ХҚИ-ге арналған 15 саптаманы қамтиды, сондықтан ол жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін таптырмас көмекші болады. Ағаш, металл беттер, тас, плитка және пластмасса бойынша жұмыстардың кең ауқымын орындауға көмектеседі: тегістеу, кесу, тығыздағышты алу, ойықтарды алу және т.б. Артықшылықтары Жинаққа құрал-саймандық, жоғары жылдамдықты болаттан және биметалл қорытпасынан жасалған саптамалар, сондай-ақ карбидті алмазбен қапталған саптамалар кіреді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Саптамаларда жұмыс істеу дәлдігін арттыру үшін миллиметрлік жұмыс шкаласы бар, соның арқасында кесу тереңдігін бақылауға болады. Жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін жиынтыққа қисық пішінді қондырмалар кіреді. Саптамалардың ішінен дұрысын табу оңай, өйткені оларда сипаттамалары бар нақты таңбалау бар. Жиынтықтың жиынтықтауыштары әмбебап қондырудың және алтыбұрышты шпинделі бар екі адаптердің есебінен кез келген ХҚИ үшін жарамды. Жинақ тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы болу үшін тұтқасы бар қорапқа салынған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 312 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 252 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 15 |
| Материал | аспаптық болат, жоғары жылдамдықты болат, биметалдық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, плитка, фанера, ДСП, ламинат, бояу, желім, герметик, жиһаз қаптамасы |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Өңдеу түрі | зачистка, шлифование, резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996188812 |
- Бағасы: 15 767 ₸

