
Ағашқа, ламинатқа арналған 65 х 1,8 мм, Дензельдің үлкен тісі бар, тікелей, HCS кесетін ХҚИ саптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 782313, 65 x 1,8 мм, ірі тістері бар, HCS болаттан жасалған кескіш түзу саптама ХҚИ-де орнатылған және ағаш, фанера, ламинатталған жабындар, пластмасса, гипсокартон кесуге мүмкіндік береді. Бұл әрлеу жұмыстары кезінде саңылауларды кесуге, материалдарды аралауға және т.б. Болаттың құрамындағы марганецтің жоғарылауына байланысты саптама қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Артықшылықтары Саптамадан жасалған жоғары көміртекті аспаптық болат оның жоғары қызмет ету мерзімін және тозуға төзімділігін береді. Тістердің екі қатарлы болуына байланысты жұмыс жылдамдығы артады, бірақ кесу таза болып қалады. Пышақта миллиметрлік жұмыс шкаласы бар, сондықтан кесу тереңдігін бақылауға болады. Жабдық көптеген жөндеушілерге сәйкес келеді, өйткені оның әмбебап сәйкестігі бар. Айқын таңбалаудың арқасында шебер кез келген уақытта саптаманың сипаттамаларын көре алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | дерево, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП, ламинат |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 43 мм |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 1.8 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996188720 |
- Бағасы: 1 418 ₸

