
Ағашқа, ламинатқа арналған 34 х 2,5 мм, Дензельдің үлкен тісі бар, ойықты түзу, HCS, ХҚИ-ге арналған саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 782315, 34 x 2,5 мм, дөрекі тістері бар, HCS болаттан жасалған кескіш ойық түзу саптама ХҚИ-де ауыстырылатын кескіш элемент ретінде пайдаланылады. Оның көмегімен ағаш, фанера, ламинатталған жабындар, пластмасса, гипсокартон кесуге болады. Құрамындағы марганецтің жоғары мөлшері бар жабдық қарқынды жүктемелерге арналған, сондықтан жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде кәсіби мәселелерді шешуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімді материал — саптама жоғары көміртекті аспаптық болаттан жасалған, сондықтан тозуға және жоғары жүктемелерге төзімді. Ірі тістер екі қатарға орналастырылған — жабдық жоғары жылдамдық пен таза кесудің үйлесімін қамтамасыз етеді. Миллиметрлік жұмыс шкаласы — кесу тереңдігін бақылау оңай, бұл тапсырмаларды орындау кезінде егжей-тегжейлі дәлдікке қол жеткізуге мүмкіндік береді. Әмбебап қондырма — саптаманы кез келген дерлік жөндеушіге орнатуға болады. Айқын таңбалау — қажетті қондырма жұмыс орнында тез табылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | дерево, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП, ламинат |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 44 мм |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 2.5 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 34 мм |
| Штрих-код | 4044996188737 |
- Бағасы: 1 066 ₸

