
МФИ шаберге арналған саптама жартылай шеңберлі, Inox, бояуды кетіруге арналған және т.б., ені 50 мм, жалпы ұзындығы 74 мм, сатылы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Inox болаттан жасалған, ені 50 мм Denzel 782317 ХҚИ-ге арналған сатылы қырғыш саптама беттерді кейінгі өңдеуге дайындау үшін қолданылады. Ескі материалдарды жояды: желім, ерітінділер, қаптау, бояу, тығыздағыш. Жаңадан бастаған шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы. Артықшылықтары Inox болаты коррозияға төзімділігін, икемділігін және беріктігін арттырды, сондықтан саптама ұзақ уақыт қызмет етеді. Жұмыстың тиімділігіне сапалы қайралған кескіш жиектің арқасында қол жеткізіледі. Саптама әмбебап бекіткіштермен жабдықталған, сондықтан ол көптеген жөндеушілермен үйлесімді. Кенептегі таңбалау өңдеуге ыңғайлы болу үшін өңдеу материалдарын және саптаманың өлшемін көрсетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 152 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 103 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | бояу, желім, герметик, жиһаз қаптамасы |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 32 мм |
| Өңдеу түрі | зачистка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Кесетін бөліктің ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996188744 |
- Бағасы: 742 ₸

