
Тас және тақташа бойынша сегменттік, ІІД, кесуге арналған ХҚИ қондырмасы, 57 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 60 мм болатын DiA болаттан жасалған Denzel 782319 кескіш сегменттік саптама плиткаларды, тастарды, кірпіштерді тегістеуге арналған. Осының арқасында ескі ерітіндіні алып тастауға, жіктерді тазалауға, ішкі бұрышты кесуге және т.б. Болаттың құрамында марганецтің жоғары мөлшері бар, соның арқасында жабдық қарқынды механикалық кернеулерге төзімді. Артықшылықтары Жоғары көміртекті аспаптық болат саптамаға беріктік пен беріктік береді. Карбидті алмазды жабын беріктігі жоғары материалдарды өңдеуге мүмкіндік береді. Саптама әмбебап бекіткіштермен жабдықталған, соның арқасында оны көптеген жөндеушілерге орнатуға болады. Жабдықтың қисық пішінінің арқасында жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы. Кез келген уақытта саптаманың өлшемі мен өңдеу материалдарын білуге болады, себебі корпуста нақты таңбалау қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 152 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 103 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | камень, плитка |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 14 мм |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Кесетін бөліктің ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996188751 |
- Бағасы: 2 525 ₸

