
Ажарлағыш дельтавидная МФИ үшін саптама, HM, тақташа және ағаш бойынша, 78 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ММ болаттан жасалған Denzel 782323, 78 мм MFI үшін тегістеу дельта тәрізді саптама плиткада, ағашта, кірпіште және таста тегістеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Оның көмегімен беттерді кейінгі әрлеуге дайындауға болады: плитка қосылыстарынан ерітінді мен желімді алып тастаңыз, беткейлер мен саңылауларды алып тастаңыз және т.б. Саптама кәсіби қолдануға жарамды, себебі болаттағы марганецтің жоғарылауына байланысты қарқынды механикалық жүктемелерге арналған. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — жабдық жоғары сапалы аспаптық болаттан жасалған. Карбидті карбидті бүрку — беріктігі жоғары материалдармен жұмыс істеуге болады. Иілген пішін — саптама жету қиын жерлерге оңай енеді. Әмбебап қондырма бекіткіштерін көптеген жөндеушілерге орнатуға болады. Арнайы таңбалау — корпуста жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін өңдеу материалдары мен саптаманың өлшемі көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 162 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, пластик, гипсокартон, плитка, желім, герметик |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 40 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Кесетін бөліктің ені | 33 мм |
| Штрих-код | 4044996188775 |
- Бағасы: 2 146 ₸

