
Металл мен ағашқа арналған, 65 х 1,2 мм, Дензель ұсақ тісі бар, тікелей, BiM кесуге арналған IFI саптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл мен ағашқа арналған Denzel 782303, 65 x 1,2 мм түзу кескіш саптама, жұқа тістері бар, BiM болаттан жасалған, ХҚИ (реноваторлар) орнатуға арналған. Оны металл, ағаш, пластмасса және т.б. кесу үшін пайдалануға болады. Ол жұмыстардың кең ауқымында қолданылады: профильдер мен құбырларды кесу, саңылауларды кесу және т.б., сондықтан құрылыс алаңындағы жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы. Артықшылықтары Жоғары көміртекті аспаптық болаттан жасалған биметалдық саптама (тістері жоғары жылдамдықты болаттан жасалған) жоғары жылдамдықты жұмысты қамтамасыз етеді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Қалақтағы жұмыстың дәлдігі үшін миллиметрлік жұмыс шкаласы қарастырылған, оның көмегімен кесу тереңдігін бақылауға болады. Әмбебап қондырылған қондырғы көптеген жөндеушілерге сәйкес келеді. Кенепте сипаттамалары бар анық таңбалау бар, сондықтан оны басқа саптамалар арасында оңай табуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | биметаллическая сталь |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 40 мм |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 1.2 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996188676 |
- Бағасы: 2 076 ₸

