
Металл мен ағашқа арналған, BiM, 33 x 1.4 мм, Дензель ұсақ тісі бар, тікелей ойықты кесуге арналған MFI саптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 782305, 33 x 1,4 мм, BiM болаттан жасалған, жұқа тістері бар, металл, ағаш, пластмасса және т.б. кесу үшін қолданылатын MFI Denzel 782305, 33 x 1,4 мм кескіш ойық түзу саптама. Оның арқасында операциялардың кең ауқымын жүзеге асыруға болады: профильді, құбырларды кесу, саңылауларды кесу және т.б. Ол құрылыс және монтаждау жұмыстары барысында кәсіби шеберлерге пайдалы болады. Артықшылықтары Жақсартылған ресурс пен өнімділік — пышақ жоғары көміртекті аспаптық болаттан, тістері жоғары жылдамдықты болаттан жасалған. Нақты кесу — миллиметрлік жұмыс шкаласының арқасында кесу тереңдігін бақылауға болады. Әмбебап қондырма — жабдықты көптеген жөндеушілерге орнатуға болады. Айқын таңбалау — кенепте жұмыс ыңғайлылығы үшін саптаманың сипаттамалары көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | биметаллическая сталь |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 40 мм |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 1.4 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 33 мм |
| Штрих-код | 4044996188683 |
- Бағасы: 1 513 ₸

