
Т-тәрізді, BiM, металға, ағашқа, пластмассаға арналған, 44 х 1,4 мм, Дензельдің жұқа тісіне арналған IFI кескіш қондырмасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 782307, 44 x 1,4 мм, BiM, жұқа тістері бар MFI үшін кескіш Т-тәрізді саптама болат, түсті металдар, ағаш, ДСП кесуге арналған әмбебап құрал болып табылады. Құбырлар мен профильдерді кесу, ойықтарды кесу және т.б. үшін қолданылады. Жабдық құрылыс-монтаждау жұмыстары процесінде кәсіби пайдалану үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Биметалдық саптама жоғары қызмет ету мерзімімен және өнімділігімен сипатталады, өйткені жүзі жоғары көміртекті аспаптық болаттан, ал тістері жоғары жылдамдықты болаттан жасалған. Жұмыстың дәлдігін арттыру үшін кесу тереңдігін бақылау үшін миллиметрлік жұмыс шкаласы қарастырылған. Жабдық әмбебап қондырудың арқасында көптеген реноватор үлгілеріне сәйкес келеді. Жұмыс бөлігіндегі таңбалау саптаманы табуды және оның сипаттамаларын анықтауды жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | биметаллическая сталь |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 55 мм |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 1.4 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 44 мм |
| Штрих-код | 4044996188690 |
- Бағасы: 1 473 ₸

