
Ағашқа арналған, 20 х 1,4 мм, Дензель ұсақ тісі бар, ойықты түзу, HCS, ХҚИ-ге арналған саптама
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 782309, 20 x 1,4 мм, жұқа тістері бар, HCS болаттан жасалған, ағаш, фанера, пластмасса, гипсокартонды кесуге оңтайлы болатын MFI үшін кескіш ойық түзу саптама. Әртүрлі сипаттағы операцияларға, соның ішінде ойықтар мен ойықтарды іріктеуге арналған. Құрамындағы марганецтің жоғары мөлшері механикалық кернеулердің жоғарылауына төзімділікті қамтамасыз етеді, сондықтан жабдық кәсіби қолдануға арналған. Артықшылықтары Жоғары көміртекті аспаптық болаттан жасалған саптама жоғары ресурсқа және сенімділікке ие. Миллиметрлік жұмыс шкаласының арқасында кесу тереңдігін бақылауға болады, соның арқасында жұмыс дәлдігі артады. Әмбебап қондырма көптеген жөндеушілермен бұрғылау қондырғысын пайдалануға мүмкіндік береді. Шебер кез келген уақытта саптаманың сипаттамаларын қарай алады, себебі оның нақты таңбасы бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Аспаптық болат |
| Өңдеу материалы | дерево, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 40 мм |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 1.4 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996188706 |
- Бағасы: 1 001 ₸

