
Металл мен ағашқа арналған жартылай шеңберлі, HSS, 80 мм х 1,2 мм, Дензель ұсақ тісі бар, ХҚИ-ге арналған кескіш қондырма
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 782301, 80 x 1,2 мм, жұқа тістері бар, HSS болаттан жасалған, металл, ағаш, пластмасса және т.б. кесуге арналған жабдық ретінде ХҚИ (реноваторлар) орнатылған жартылай шеңберлі кескіш қондырма. Ол құрылыс жұмыстары кезінде кеңінен қолданылады: қаңылтыр материалдарын, профильдерді, құбырларды, қаптамаларды, паркет тақталарын және т.б. кесу. Сапалы орындау жабдықтың жоғары жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз етеді, бұл оны кәсіби мақсаттарда пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Саптама жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, сондықтан оның кесу қабілеті жоғары және ресурсы артады. Миллиметрлік жұмыс шкаласы бар, оның көмегімен кесу тереңдігін бақылауға болады, бұл жұмыстың дәлдігін арттырады. Әмбебап қондырудың арқасында қондырғы көптеген жөндеушілер үшін жарамды. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін кенепте сипаттамалары көрсетілген нақты таңбалау қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 46447 |
| _сертификат_сертификаттау органы | №9216 |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№9216.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Жоғары жылдамдықты болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, пластик, гипсокартон, фанера, ДСП |
| Қону | универсальная посадка под МФИ |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Өңдеу түрі | резание |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тістердің қадамы | 1.2 мм |
| Кесетін бөліктің ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996188669 |
- Бағасы: 2 224 ₸

