
Құрама кілт, 30 мм, хромдалған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрама кілт Спарта 150585, 30 мм, хромдалған — бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған монтаждау және монтаждау құралы. 12 қырлы қақпақ басы бекіткіштің бетімен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді, ал мүйізді жұтқыншақ сақинаны пайдалану қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кілт шеберханада, гаражда пайдалы болады, құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Кілт 45 маркалы көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен жақсы ресурсын қамтамасыз етеді. Кілттің жұмыс бөліктерінің қаттылығы 42 HRC құрайды, бұл МЕМСТ талаптарына сәйкес келеді. Хромдалған беті коррозияға ұшырамайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Сақиналы розетка кілт жазықтығына қатысты 15 градусқа ығысқан, бұл жету қиын жерлерде орнатуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.363 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.11.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 703 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Технологиялар және сервис" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/703.pdf |
| _пакеттегі ені | 62 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ключи комбинированные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 150-Мырышталған құрама кілттер |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 30 мм |
| Өлшем 2 | 30 мм |
| Кілт түрі | комбинированный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996053448 |
- Бағасы: 2 022 ₸

