
Айыр 4 мүйізді, пішенді, 205 х 305 мм, соғылған, сабы жоқ, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пішен соғылған 4 мүйізді айыр Сибртех 638362 тұтқасыз, 205х305 мм, пішенмен, көңмен және компостпен жұмыс істеуге арналған. Шанышқылардың жоғары беріктігі мен беріктігіне соғу әдісімен жасалған дөңгелек қимасы бар төрт тістің арқасында қол жеткізіледі. Құрал жұмыстың ыңғайлы орындалуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Үшкір ұштарының арқасында айыр мүйіздері шөпті немесе пішенді мықтап ұстап, жұмыс процесін жылдамдатады. Ұнтақты эмаль металл бөлшектерді коррозиядан қорғайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Диаметрі 40 мм тұтас құбырлы төлке шанышқыларды пайдалануда сенімдірек етеді. Ағаш тұтқа айырларды ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Тістердің саны | 4 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 205 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 405 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 305 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 305 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 638-Айыр |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 7 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996197258 |
- Бағасы: 2 198 ₸

