
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 405 х 420 мм, сабы жоқ, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сапалы күрек қар тазалау жұмыстарында сенімді көмекші болады. Шөміш төмен температураға төзімді полипропиленнен жасалған. Сыйымды шөміш қар тазалау процесін айтарлықтай жылдамдатуға мүмкіндік береді, бұл жұмысты тезірек және тиімдірек етеді. Шөміштің арнайы алюминий жиегі қатып қалған қар мен жер қыртысын оңай тазалауға мүмкіндік беріп қана қоймайды, сонымен қатар шөмішті зақымданудан және тез тозудан қорғайды. Пайдалануды бастамас бұрын, тұтқаны тұтқаға салып, оны бұрандамен бекіту керек. 68412, 68409, 68408 тармақтарын кесінділермен бірге пайдалану ұсынылады. Күректің артықшылығы: Жұмысты тиімді орындау. Ыңғайлы пайдалану. Сенімділік. Төзімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №1376 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Атрибут" сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№1376.pdf |
| _пакеттегі ені | 405 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Шөміштің биіктігі | 420 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Аязға төзімділік | -30°С |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің ені | 405 мм |
| Штрих-код | 4606800085511 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

