
Пластикалық желдеткіш тырма, 620 мм, 27 жалпақ тіс, тұтқасы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61715 желдеткіш пластикалық тырмасы 27 жалпақ тісті, 620 мм, сабы жоқ, көгалдар мен төсектердегі ұсақ қоқыстар мен жапырақтарды тазалауға арналған. Тегіс тістер өсімдіктерге зақым келтірместен аумақты тиімді тазартады. Тырмалар диаметрі 25 мм тулейка астындағы шламдармен үйлесімді. Артықшылықтары Жұмыс бөлігінің ені 620 мм учаскені барынша қамтуды қамтамасыз етеді, бұл тазалау уақытын қысқартады. Тырма серпімді және ультракүлгін сәулелеріне төзімді полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Негізінде құралдың беріктігін арттыратын қатайтқыштар бар. Сынудан сенімді қорғау үшін тістер кергішпен толықтырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Тістердің саны | 27 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 620 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 605 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ПУ02-55 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО ЦС Тульской торгово-промышленной палаты. |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ПУ02-55.pdf |
| _пакеттегі ені | 620 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 617-Желдеткіш тырмалар |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 22 мм |
| Қосымша тұтқа | Да |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800084040 |
- Бағасы: 1 001 ₸

