
Пластикалық желдеткіш тырма, 620 х 1750 мм, 27 жалпақ тіс, алюминий сабы, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желдеткіш пластикалық тырма Palisad 61806 27 жалпақ тістері және жұмыс бөлігінің ені 620 мм, алюминий тұтқасы бар — көгалдар мен бақша төсектерінен ұсақ қоқыстар мен жапырақтарды тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Тегіс тістер өсімдіктерге зақым келтірместен аумақты тиімді тазартады. Тырмалар тұтқамен бірге жеткізіледі. Артықшылықтары Жұмыс бөлігінің ені 620 мм учаскені барынша қамтуды қамтамасыз етеді, бұл тазалау уақытын қысқартады. Тырма серпімді және ультракүлгін сәулелеріне төзімді полипропиленнен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Негізінде құралдың беріктігін арттыратын қатайтқыштар бар. Сынудан сенімді қорғау үшін тістер кергішпен толықтырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Тістердің саны | 27 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 620 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1750 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ПУ02-55 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО ЦС Тульской торгово-промышленной палаты. |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ПУ02-55.pdf |
| _пакеттегі ені | 620 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Тырма |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 617-Желдеткіш тырмалар |
| Ұзындығы | 1750 мм |
| Қосымша тұтқа | Да |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800084835 |
- Бағасы: 3 442 ₸

