
Айыр 4 мүйізді, бау-бақша, 180 х 280 мм, соғылған, сабы жоқ, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бақша 4 мүйізді шанышқылар Sibrtech 638212 180x280 мм тұтқасыз, соғылған, бақшада және бақшада жұмыс істегенде пайдалы болады. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Шанышқылар жұмыстың ыңғайлы пайдаланылуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Шанышқылар соғу арқылы жасалады және коррозиядан сенімді қорғаныс және ұзақ қызмет ету үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Үшбұрышты профильді және үшкір ұштары бар тістер топырақты оңай қопсытады және жеңіл топырақты қазу кезінде иілу жүктемелерінен сынбайды. Диаметрі 40 мм тұтас құбырлы төлке шанышқыларды пайдалануда сенімдірек етеді. Айырға арт. 68425 тұтқасын орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Тістердің саны | 4 |
| Жұмыс бөлігінің ені | 180 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 280 мм |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 638-Айыр |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 15 х 8 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996197265 |
- Бағасы: 4 378 ₸

