
Қар тазалауға арналған PROFI пластик күрек, 410 х 405 мм, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сапалы күрек қар тазалау жұмыстарында сенімді көмекші болады. Шөміш төмен температураға төзімді полипропиленнен жасалған. Сыйымды шөміш қар тазалау процесін айтарлықтай жылдамдатуға мүмкіндік береді, бұл жұмысты тезірек және тиімдірек етеді. Шөміштің арнайы алюминий жиегі қатып қалған қар мен жер қыртысын оңай тазалауға мүмкіндік беріп қана қоймайды, сонымен қатар шөмішті зақымданудан және тез тозудан қорғайды. Пайдалануды бастамас бұрын, тұтқаны тұтқаға салып, оны бұрандамен бекіту керек. 68412, 68409, 68408 тармақтарын кесінділермен бірге пайдалану ұсынылады. Күректің артықшылығы: Жұмысты тиімді орындау. Ыңғайлы пайдалану. Сенімділік. Төзімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 405 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.02.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 43-АГ78-25 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФБУ "Нижний Новгород облысындағы стандарттау, метрология және тестілеудің мемлекеттік аймақтық орталығы." |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/43-АГ78-25.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шөміштің биіктігі | 405 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 32 мм |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Аязға төзімділік | -50°C |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 410 мм |
| Штрих-код | 4606800087980 |
- Бағасы: 1 207 ₸

