
Эмальданған болаттан жасалған қар тазалауға арналған күрек, 320 х 340 мм, тұтқасыз, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сапалы күрек қар тазалау жұмыстарында сенімді көмекші болады. Шөміш болаттан жасалған және коррозиядан қорғау үшін эмальмен қапталған. Пайдалануды бастамас бұрын, тұтқаны тұтқаға салып, оны бұрандамен бекіту керек. Күректің артықшылығы: Жұмысты тиімді орындау. Ыңғайлы пайдалану. Сенімділік. Төзімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Шөміштің биіктігі | 340 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Шөміш материалы | орташа көміртекті болат |
| Аязға төзімділік | -60°C |
| Шөмішті жабу | эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің қалыңдығы | 0,8 мм |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 320 мм |
| Штрих-код | 4606800085535 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

