
Қар тазалауға арналған пластик күрек, 275 х 365 х 865 мм, ағаш сабы, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сапалы күрек қар тазалау жұмыстарында сенімді көмекші болады. Жұмыс бөлігі соққыға төзімді және төмен температураға төзімді полипропиленнен жасалған. Сыйымды тереңдетілген шөміш қар тазалау процесін айтарлықтай жылдамдатуға мүмкіндік береді, бұл жұмысты тезірек және тиімдірек етеді. Шөміштің арнайы алюминий жиегі жиекті зақымданудан және тез тозудан қорғайды. Биік жақтары шөміш ішіндегі қарды ұстауға көмектеседі. Сабақ арқаға түсетін жүктемені азайтуға мүмкіндік береді. Құралдың жеңіл салмағы шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге ықпал етеді. Күректің артықшылығы: Жұмысты тиімді орындау. Ыңғайлы пайдалану. Сенімділік. Төзімділік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 365 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №1376 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Атрибут" сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№1376.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Шөміштің биіктігі | 365 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Ұзындығы | 865 мм |
| Қосымша тұтқа | Да |
| Шөміш материалы | полипропилен |
| Тақта материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аязға төзімділік | -30°С |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қосымша тұтқаның түсі | черный |
| Шөміштің ені | 275 мм |
| Штрих-код | 4606800084101 |
- Бағасы: 1 032 ₸

