
Бензинді шынжырлы ара DS-4516, шинасы 40 см, 45 см3, 2,5 а.к., қадамы 0,325, ойығы 1,5 мм, 64 буынды Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 6.3 кг |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Май багының көлемі | 250 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.02.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА96.В.01751-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперттік одақ" ЖШҚ БК |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/95236.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА96.В.01751-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 64 дана. |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 45 |
| Жанармай багының көлемі | 600 л |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | бензинді 2 тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.5 мм |
| Шу деңгейі | 113 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 0.325 дюйм |
| Штрих-код | 4044996200965 |
- Бағасы: 39 951 ₸

