
Шашлык жалпақ, 600 x 12 x 2 мм, тот баспайтын болат, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шашлықтар мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден кәуап жасауға арналған.Тот баспайтын болаттың ерекшеліктері.Шашлықтың қалыңдығы 2 мм.Артықшылықтары Пайдалану кезінде қауіпсіз.Шашлықты барбекюден аударып, алып тастау ыңғайлы.Шашлықтың ұлғайтылған қалыңдығы жіптелген бұйымдардың салмағымен майысуға және майысуға жол бермейді.Металды өңдеу және жылтырату тегіс бетті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 110 г |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Түрі | Шашлык |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 12 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Өлшем | 60 см |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Штрих-код | 4606800083609 |
- Бағасы: 537 ₸

