
Алты қырлы, 16 мм, шаршы астындағы 1/2 Stels шырақ ұштық басы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 13634, 6 қырлы, 16 мм, шаршы өлшемі 1/2 дюйм болатын соңғы штепсельдік розетка автокөліктегі оталдыру шамдарын орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Профиль ішіндегі резеңке кірістіру штепсельді бөлшектеу кезінде ұстап тұруға мүмкіндік береді, бұл оны қозғалтқыш корпусынан шығаруды жеңілдетеді. Артықшылықтары Соңғы басы тозуға төзімділікті, беріктікті және ұзақ мерзімділікті қамтамасыз ететін жоғары сапалы хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 40 HRC, сондықтан соңғы басы тіпті жоғары жүктемелерге оңай төтеп бере алады. Басы коррозияға ұшырамайды, өйткені оның күңгірт хром жабыны бар. Арнайы ойықтар бастың сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _пакеттегі ені | 22 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.106 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Болат маркасы | CrV |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Бастың өлшемі | 16 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996160382 |
- Бағасы: 672 ₸

