
PS-25, PS-28, PS-33, PS-33E Denzel генераторларына арналған тасымалдау жинағы (дөңгелектер мен тұтқалар)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel тасымалдау жинағы генераторды жұмыс орнында жылжытуға арналған. Denzel PS-25, PS-28, PS-33, PS-33E генераторлық қондырғыларына сәйкес келеді (мақалалар 946814, 946824, 946834, 94537). Екі дөңгелектен және екі тұтқадан тұрады. Артықшылықтары: Генераторды тасымалдау еш қиындықсыз және жылдам. Орындау сапасы ұзақ мерзімді қызметке кепілдік береді. Тұтқаларды құрастыру оңай, орнату үшін қажет нәрсенің бәрі жеткізу көлеміне кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 595 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/94669.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 595 x 210 x 60 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 949-Генераторларға арналған керек-жарақтар |
| Модельдер үшін қолайлы | 946814, 946824, 946834, 94537 үшін |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 11 832 ₸

