
PS-33E бензинді генератор, 3.3 кВТ, 230В, 15 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр стартері бар, қуаты 3,3 кВТ, кернеуі 230 В, көлемі 15 литрлік жанармай багы бар Denzel PS-33E 94537 бензин генераторы тұрмыстық техника мен құрал-саймандарды электр энергиясымен автономды қамтамасыз етуге арналған. Қала сыртындағы үйде пайдалануға немесе резервтік қуат көзі ретінде сырттағы іс-шараларға өте ыңғайлы. Қуатты және үнемді қозғалтқыш жалпы қуаты 3,3 кВТ-қа дейінгі электр құрылғыларын қосуға мүмкіндік береді, 1 сағат жұмыс істегенде небәрі 1,15 литр АИ-92 отынын тұтынады.Артықшылықтарыбастаудың екі түрі — генераторды қолмен де, тұтану кілтімен электрлік стартердің көмегімен де іске қосуға болады.Кешенді қорғаныс — Multi protect жүйесі май деңгейі төмендеген кезде іске қосуға жол бермейді, генераторды шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғайды.Сенімділік — генератор генераторы мыс орамасымен жасалған, таратқыш білік берік болаттан жасалған.Кернеуді тұрақтандырудың автоматты жүйесі — AVR блогы кернеудің өзгеруіне сезімтал электронды құрылғылар мен тұрмыстық техниканы генераторға қосуға мүмкіндік береді.Арматураланған рамалық генераторды құрылыс алаңдарында орнатуға болады және жиі зақымдану қаупінсіз тасымалдауға болады, сонымен қатар диаметрі ұзартылған құбырлар қондырғыны тиеу және түсіру кезінде ұстауға ыңғайлы.Ыңғайлы пайдалану — барлық басқару элементтері алдыңғы панельде орналасқан.Жұмысқа толық дайын — жиынтыққа аккумулятор, оталдыру кілті, 2 230В/16А ашасы және 2 тұтану кілті кіреді.Сапа расталды — өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50.5 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 460 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 600 x 440 x 460 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,15 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
- Бағасы: 174 210 ₸

