
БС-3500Э бензинді генератор, 3.2 кВТ, 230В, 4 тактілі, 15 л, Сибртех электростартері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Генератор тұрмыстық электр желісі болмаған жағдайда автономды электрмен жабдықтауға арналған. Ерекшеліктері Қуатты және үнемді қозғалтқыш. Сенімді альтернатор. Жанармай деңгейінің көрсеткіші. Майдың төмен деңгейінің индикаторы. Вольтметр. Артықшылықтары Электростартер. Аккумулятор жиынтықта. Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау. Автоматты кернеу реттегіші AVR. Май деңгейі төмен болған кезде жұмыстан қорғау. Жиынтықтылық Генератор - 1 дана. Шырақ кілті - 1 дана. Аша 230В/16А - 2 дана. Тұтану кілті- 2 дана. Кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 44.4 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 440 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 605 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.03.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА02.В.57627-22 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА02.В.57627-22.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 605 x 440 x 440 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | алюминий |
| Қозғалтқыштың көлемі | 210 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | СИБРТЕХ |
| Отын шығыны | 1.3 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 95 дБ |
- Бағасы: 141 940 ₸

