
DCV2200/50 ауа компрессоры, тікелей жетек, 2,2 кВТ, 50 литр, 380 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кіріс өнімділігі 380 л/мин болатын сенімді компрессор Denzel DCV2200/50 пневматикалық құралдың ұзақ мерзімді жұмысын қамтамасыз ету үшін жарамды, мысалы: пневматикалық гайка, пневматикалық пистолет, пневматикалық бұрғы, пневматикалық балға. Тиімді майлау жүйесі бөлшектердің тозуын азайтады, бұл компрессорды кәсіби салада: құрылыс алаңдарында немесе автокөлік жөндеу шеберханаларында пайдалануға мүмкіндік береді. Кешенді қорғаныстың арқасында оның ресурсы артады: шамадан тыс жүктеме және қысқа тұйықталу кезінде авариялық өшіру іске қосылады, бұл қозғалтқышты істен шығудан сақтайды. Артықшылықтары Тек сенімді компоненттер қолданылады: иінді білік және шойыннан жасалған цилиндр. Картер бөлшектерінің түйіскен жерлері қосымша тегістеумен өңделеді, бұл майдың ағып кету қаупін азайтады. Сенімді қабылдағыш — берік дәнекерленген тігістері бар қалыңдығы 2,5 мм болат табақтардан жасалған. Қанатты құбырлы құбырлар компрессорды тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Сүзгідегі нығыздағыш тазартылмаған ауаның ресиверге сорылуын болдырмайды. EURO (Rapid) жылдам босату қосқышы құралды қосуды жеңілдетеді. Корпустағы екі манометрдің көмегімен шығыс пен қабылдағыштағы қысымды бақылауды жүзеге асыру ыңғайлы. Конденсатты ағызу үшін арнайы құрал қажет емес, себебі су төгетін тығынның саусақ астындағы ыңғайлы аялдамалары бар. Тасымалдау оңай — дөңгелектер мен тұтқа қарастырылған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 41 кг |
| Ресивер көлемі | 50 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 380 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58167.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 770 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Өнімділік | 380 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
- Бағасы: 94 870 ₸

