
DC1500/24 ауа компрессоры, тікелей жетек, 1,5 кВТ, 24 литр, 220 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компрессор Denzel DC1500/24 кірістегі өнімділігі 220 л/мин қамтамасыз етеді жеткізуді сығылған ауаның пневмоинструменту, мұндай пневмогайковерт, пневмошлифмашина, пневмодрель. Тиімді майлау жүйесі оны ұзақ мерзімді жұмыстарда пайдалануға мүмкіндік береді. Сондықтан оны тек саяжайда ғана емес, сонымен қатар құрылыс алаңында, шеберханада немесе гаражда пайдалануға болады. Кіріктірілген қорғаныс жүйелері компрессордың қызмет ету мерзімін едәуір ұзартады: қызып кету немесе қысқа тұйықталу кезінде қозғалтқыш автоматты түрде өшеді. Артықшылықтары: Компрессордың жоғары ресурсын сапалы бөлшектер — шойын цилиндр және иінді білік қамтамасыз етеді. Картердің іргелес беттері бөлшектерді тығыз орналастыру және майдың ағып кетуіне жол бермеу үшін қосымша өңдеуден және тегістеуден өтеді. Ресивер берік дәнекерленген тігістері бар қалыңдығы 2,5 мм болат табақтардың арқасында жоғары сенімділікпен ерекшеленеді. Әуе магистралінің түтіктері металл қанаттармен жасалған, бұл ресиверге кірер алдында жылуды таратуды және ауаны салқындатуды жақсартады. Қағаз картриджі бар сүзгі ауа ағынына ең аз қарсылықты қамтамасыз етеді, ал тығыздағыш ауаның ағып кетуіне жол бермейді. EURO (Rapid) жылдам босату қосқышы құралдарды оңай қосуға мүмкіндік береді. Толық бақылау — 2 манометрдің арқасында ресивер мен шығыс құбырындағы қысымды бақылауға болады. Конденсатты төгуге ыңғайлы — ағызу ресивердің төменгі жағында орналасқан. Ал тығынның саусақ тіректері бар, сондықтан оны бұрап алу үшін арнайы құрал қажет емес. Компрессор жұмыс орнында қозғалуға ыңғайлы болу үшін тұтқалармен және дөңгелектермен жабдықталған. Кепілдік 3 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 630 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58160.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.23309-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 24.2 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ресивердің көлемі | 24 л |
| Өнімділік | 220 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996182162 |
- Бағасы: 73 550 ₸

