
Аккумуляторлық батарея IB-14-2.0, Li-Ion, 14 В, 2.0 А/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel IB-14-2.0 аккумуляторлық батареясы Denzel CDL-IB-14-02 бұрғы-бұрағышына арналған (26112 бап). Сыйымдылығы 2 А*сағ құралдың жоғары қуаты мен өнімділігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Литий иондарының арқасында аккумуляторда жад эффектісі болмайды, сондықтан уақыт өте келе оның сыйымдылығы жоғалмайды. Ток шамадан тыс жүктелсе және қысқа тұйықталу қаупі төнсе, аккумулятор өшеді және өзінің қасиеттерін жоғалтпайды. Максималды рұқсат етілген температурадан асқан кезде қызып кетуден қорғау автоматты түрде жұмысын тоқтатады. Бұл батареяның бұзылуын болдырмауға мүмкіндік береді. Жарықдиодты индикатор батарея зарядының деңгейін визуалды бақылауды қамтамасыз етеді және бұрағыштың қалған жұмыс уақытын бағалауға мүмкіндік береді. Кірістірілген контроллер батареяның ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз ете отырып, терең зарядсыздануға және шамадан тыс зарядтауға жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 300 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.РА01.В.86542-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС KK Д-CN.РА01.В.86542-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 286-Аккумуляторлық батареялар және зарядтау құрылғылары |
| Батарея сыйымдылығы | 2.0 А/сағ |
| Батарея қуатының кернеуі | 14.4 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Штрих-код | 4044996189482 |
- Бағасы: 11 789 ₸

