
Аккумуляторлық батарея IB-18-2.0, Li-Ion, 18 В, 2.0 А/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel IB-18-2.0 әмбебап қайта зарядталатын батареясы 18 В және 36 В (2*18 В) Denzel IB диапазонындағы кез келген құралмен, сондай-ақ барлық сәйкес зарядтағыштармен үйлесімді. Сыйымдылығы 2 А*сағ литий-ионды ұяшықтар қуатты жоғалтпай жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Жад әсерінің болмауы — қуат уақыт өте келе жоғалмайды, сондықтан жұмыстың тұрақты жоғары өнімділігі қамтамасыз етіледі. Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау — егер ток мәні рұқсат етілген шектен асып кетсе, батарея ажыратылады. Бұл шешім батареяның ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Кіріктірілген сақтандырғыш батарея жинағын қызып кету қаупі төнген кезде оны автоматты түрде өшіру арқылы бұзылудан қорғайды. Батарея терең разрядтан және қажетсіз шамадан тыс зарядтан қорғалған, бұл оның қызмет ету мерзімін едәуір ұзартады. LED-индикатордың арқасында батарея зарядының деңгейін бақылау ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.РА01.В.86542-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС KK Д-CN.РА01.В.86542-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 400 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 286-Аккумуляторлық батареялар және зарядтау құрылғылары |
| Батарея сыйымдылығы | 2.0 А/сағ |
| Батарея қуатының кернеуі | 18 В |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Штрих-код | 4044996189499 |
- Бағасы: 16 610 ₸

