
Аккумуляторлық батарея IB-18-4.0, Li-Ion, 18 В, 4.0 А/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel IB-18-4.0 әмбебап литий-ионды аккумуляторы Denzel IB желісіндегі кез келген құрал үлгісіне және барлық сәйкес зарядтағыштарға жарамды. 4 А*сағ ұлғайтылған сыйымдылық бір зарядта үлкен көлемдегі тапсырмаларды шешуді қамтамасыз етеді, бұл жұмыс уақытын айтарлықтай үнемдейді. Артықшылықтары: Li-Ion батареясының жад әсері жоқ, сондықтан ол сыйымдылықты жоғалтудан қорғалған және құралдың қызмет ету мерзімі ішінде жоғары техникалық сипаттамаларына кепілдік береді. Аккумулятор шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан сенімді қорғалған, себебі ол рұқсат етілген ток мәнінен асқан кезде бірден өшеді. Автоматты контроллер шамадан тыс зарядтауға және терең разрядқа жол бермейді, қайтымсыз процестер мен батареяның істен шығуына жол бермейді. Батарея қызып кеткен жағдайда істен шықпайды, себебі ол толығымен суығанша автоматты түрде өшеді. LED-заряд деңгейінің индикаторы шеберге қандай жұмыс уақытын есептеу керектігін түсінуге көмектеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.РА01.В.86542-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС KK Д-CN.РА01.В.86542-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 650 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 286-Аккумуляторлық батареялар және зарядтау құрылғылары |
| Батарея сыйымдылығы | 4.0 А/сағ |
| Батарея қуатының кернеуі | 18 В |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Штрих-код | 4044996189505 |
- Бағасы: 27 800 ₸

