
Аккумуляторлық батарея IB-12-2.0, Li-Ion, 12 В, 2.0 А/сағ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
12В кернеуі бар ықшам Li-Ion Denzel IB-12-2.0 аккумуляторы Denzel CDL-IB-12-02 бұрағышының қажетті қуаты мен өнімділігін қамтамасыз етеді (26111-бап). Жоғары техникалық сипаттамаларымен ерекшеленеді: жоғары сыйымдылық 2А*сағ, өздігінен разрядтың төмендігі, жад әсерінің болмауы. Артықшылықтары: Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау — батарея токтың критикалық мәндерінде автоматты түрде өшеді. Қызып кетуден қорғау — кіріктірілген сақтандырғыш батареяның сыни температурада жұмыс істеуіне жол бермейді, осылайша оның қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Терең разрядтан және қажетсіз шамадан тыс зарядтан қорғау — автоматты контроллер батареяның қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. LED-заряд деңгейінің индикаторы — батареяны қашан зарядтау керектігін бақылау оңай. Жеңіл салмағы 250 г — аккумулятор бұрағышты ауырлатпайды, бұл операторға тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| аккумулятор түрі | Li-Ion |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 58 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-CN.РА01.В.86542-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС KK Д-CN.РА01.В.86542-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 250 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Электр және аккумуляторлық аспап |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 286-Аккумуляторлық батареялар және зарядтау құрылғылары |
| Батарея сыйымдылығы | 2.0 А/сағ |
| Батарея қуатының кернеуі | 12 Жылы |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Штрих-код | 4044996189475 |
- Бағасы: 8 810 ₸

