
Ауа компрессоры, белдік жетегі BCI4000-T/200, 4,0 кВТ, 200 литр, 690 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 4,0 кВТ Denzel BCI4000-T/200 компрессоры пневматикалық құралға сығылған ауаны беру үшін қолданылады. Кірістегі жоғары өнімділік көрсеткіштері 690 л/мин компрессорды құрылыста немесе автокөлік жөндеу шеберханасында пайдалануға мүмкіндік береді. Үлкейтілген 200 литрлік қабылдағыштың арқасында оған сығылған ауаны көп тұтынатын пневматикалық құралды қосуға болады, мысалы: пневматикалық бұрғы, пневматикалық бұрғы, металл пневматикалық пистолеттер. Кіріктірілген қорғаныс жүйелері үлкен ресурс пен сенімділікті қамтамасыз етеді: қысқа тұйықталу және қызып кету кезінде қозғалтқыш апаттық жағдайда өшеді. Артықшылықтары: Сапалы бөлшектер компрессордың қызмет ету мерзімін ұзартады: шойын иінді білік пен цилиндр, металл сүзгі корпусы және фитингтер. Мыс орамасы жоғары өткізгіштігімен ерекшеленеді және алюминий орамасынан айырмашылығы, өзі үшін салдарсыз қызады, соның арқасында қозғалтқыштың қызмет ету мерзімі артады. Берік ресивер қалыңдығы 3,7 мм болат табақтардан жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Ауа ағынына төзімділікті барынша азайтатын қағаз картриджі бар сүзгінің арқасында қуат көрсеткіштері төмендемейді. Поршеньдік жүйеге абразивті бөлшектерсіз ауа кіреді - сүзгідегі резеңке тығыздағыш соруға жол бермейді. Компрессор бірден екі манометрмен жабдықталған, бұл ресивердегі және пневматикалық желідегі қысымды бақылауға мүмкіндік береді. Әуе магистралінің қанатты құбырлары жоғары ресурсқа ие және салқындату тиімділігін арттырады. Конденсат ылғал бөлгіш сүзгінің арқасында пневматикалық желіге түспейді, бұл сығылған ауаның сапасын арттырады. Компрессорды тұтқа мен дөңгелектердің болуына байланысты сайттың айналасында еркін жылжытуға болады. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 163 кг |
| Ресивер көлемі | 200 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 500 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1040 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58119_58123_58124_58128_58129.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 1320 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 4 кВт |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Өнімділік | 690 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | фанера қорап |
| Штрих-код | 4044996181752 |
- Бағасы: 462 950 ₸

