
Ауа компрессоры, белдік жетегі BCI5500-T/200, 5,5 кВТ, 200 литр, 850 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 5,5 кВТ компрессор Denzel BCI5500-T/200 құрылыста, автосервисте немесе шағын кәсіпорындарда қолданылады. 850 л/мин кірістегі жоғары өнімділік пневматикалық құралды жоғары ауа ағынымен қосуға мүмкіндік береді, мысалы: пневматикалық тегістеуіш, пневматикалық күрек, пневматикалық балға, пневматикалық бұрғы. 200 л ресивер ауаның үлкен көлемін қамтамасыз етеді, бұл қозғалтқышты қосу жиілігін азайтуға мүмкіндік береді. Қозғалтқышты шамадан тыс жүктеу және қысқа тұйықталу кезінде өшіретін, оның қызмет ету мерзімін ұзартатын кіріктірілген қорғаныстары бар. Артықшылықтары: Сапалы құрамдас бөліктерге байланысты компрессордың жоғары қызмет ету мерзімі: шойын иінді білік пен цилиндр, металл сүзгі корпусы және фитингтер. Қозғалтқыштың мыс орамасы ауыр жүктемелерге төтеп бере алады, бұл компрессордың қызмет ету мерзімін арттырады. Ресивердің қауіпсіздігі мен сенімділігіне ол жасалған қалыңдығы 3,7 мм болатын берік парақтар арқылы қол жеткізіледі. Қағаз картриджі бар сүзгі ауа ағынына ең аз қарсылықты қамтамасыз етеді. Сүзгідегі резеңке тығыздағыш соруға жол бермейді, яғни поршеньдік жүйеге тек тазартылған ауа кіреді. Екі манометрдің арқасында ресивер мен пневматикалық желідегі қысымды бақылау оңай. Әуе магистралінің құбырлары металл қабырғалармен жабдықталған, бұл олардың ресурсын және жылу беруін арттырады. Сүзгі-ылғал бөлгіш конденсатсыз және май қоспаларынсыз жоғары сапалы сығылған ауаны алуға мүмкіндік береді. Тұтқасы мен дөңгелектерінің арқасында компрессорды тасымалдау оңай. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 163 кг |
| Ресивер көлемі | 200 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1030 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58119_58123_58124_58128_58129.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Өнімділік | 850 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | фанера қорап |
| Штрих-код | 4044996181769 |
- Бағасы: 488 110 ₸

