
Ауа компрессоры, белдік жетегі BCI5500-T/270, 5,5 кВТ, 270 литр, 850 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты 5,5 кВТ және өнімді компрессор Denzel BCI5500-T/270 минутына 850 литр ауаны қысады және оны пневматикалық құралға жеткізеді, мысалы: пневматикалық бұрғы, пневматикалық гайка, пневматикалық жылытқыш, пневматикалық бұрғы. Белдік жетекті конструкциясының арқасында ол қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады, сондықтан оны құрылыс алаңында немесе автокөлік жөндеу шеберханасында пайдалануға болады. Үлкейтілген қабылдағыш 270 л сығылған ауаның үлкен көлемін қамтамасыз етеді, бұл компрессорға түсетін жүктемені азайтады, себебі қозғалтқышты қосу жиілігі төмендейді. Кіріктірілген қорғаныс жүйесі қызып кету және қысқа тұйықталу кезінде қозғалтқыштың авариялық өшуін қамтамасыз етеді, бұл оның қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Артықшылықтары: Сапалы бөлшектер компрессордың сенімділігі мен жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді: цилиндр мен иінді білік шойыннан, ал сүзгі корпусы мен фитингтер металдан жасалған. Қозғалтқыштың мыс орамасының арқасында компрессор қызып кету қаупінсіз қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Ресивер қалыңдығы 3,7 мм болат табақтардан тұрады, бұл оның беріктігі мен ресурсын арттырады. Сүзгідегі картридж гофрленген қағаздан жасалған, бұл кірістегі ауа ағынына төзімділікті азайтады. Резеңке тығыздағыш сүзгіні айналып өтетін ауаның сорылуын болдырмайды. Екі манометр қысымды тек қабылдағышта ғана емес, сонымен қатар шығыс құбырында да бақылауға мүмкіндік береді. Ауа магистралінің қанатты түтіктері жылу беруді және салқындату тиімділігін арттырады. Сығылған ауада конденсат болмайды, себебі сүзгі кептіргіш орнатылған. Корпустағы дөңгелектер мен тұтқа тасымалдауды жеңілдетеді. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 183 кг |
| Ресивер көлемі | 270 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 540 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1090 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58119_58123_58124_58128_58129.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 1520 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Өнімділік | 850 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | фанера қорап |
| Штрих-код | 4044996181776 |
- Бағасы: 495 959 ₸

