
Скарификатор-аэратор электрлі SAE-1500, 1500 Вт, -11/+5 см, 32 см Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік скарификатор-аэратор Denzel SAE-1500 көгалдарды күтіп ұстауға, құрғақ шөптерді, мүктерді және қоқыстарды кетіруге, сондай-ақ шымтезектерді кесуге және тамыр жүйесіне ауа ағынын қамтамасыз етуге арналған. Қуаты 1,5 кВТ қозғалтқыш біліктің айналу жылдамдығы 4000 айн/ мин болатын аэрация мен скарификацияны қамтамасыз етеді, бұл жергілікті жерде жұмыс істеуге жеткілікті. Өңдеу ені 32 см құрайды. Артықшылықтары: аэрацияға арналған 16 өткір пышақ топырақты тиімді қопсытады және өсімдіктердің тамыр жүйесіне ауа ағынын қамтамасыз етеді. Жиі қайрау қажет емес. Қызып кетуден қорғау мотордың тіпті жоғары жүктемелерде де сенімді жұмысын қамтамасыз етеді. Аэрацияға арналған білік -11 см-ден + 5 см-ге дейінгі тереңдікте көгалдың шымтезектерін оңай кесетін және учаскедегі әртүрлі тапсырмаларды шешуді қамтамасыз ететін пышақтармен жабдықталған. Көлемі 160/140 см дөңгелектер машинаның маневрлік қабілетін қамтамасыз етеді және қиын топырақты жерлерде қозғалуды, көгалдардан құрғақ шөптер мен қоқыстарды тарауды жеңілдетеді. 40 литрлік көлемді шөп ұстағыш жай ғана босатылады, қатты жақтау мен жұмсақ матаның үйлесімі арқасында зақымдалмайды, сонымен қатар тазалау оңай. Қуат құлпы скарификатор-аэратордың абайсызда іске қосылуына және абайсызда жарақат алуына жол бермейді. Тұтқа оңай бүктеледі, бұл скарификатор-аэраторды сақтауды және тасымалдауды жеңілдетеді. Желілік кабельге арналған қысқыш электр жабдығының қауіпсіз жұмысын қамтамасыз етеді — сым пышақтардың астына түспейді. Машинаның салмағы небәрі 10 кг, бұл учаске бойынша жеңіл қозғалысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Шөп жинағыштың көлемі | 40 л |
| Шөп жинағыштың түрі | Аралас |
| Өңдеу ені | 320 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12.3 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Штрих-код | 4044996190914 |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 3 топ | 577-Скарификаторы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _пакеттегі ені | 530 мм |
| _баптамадағы биіктік | 400 мм |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Бренд елі | Германия |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.04517-21 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04517-21.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.06.2024 |
- Бағасы: 71 760 ₸

