
Ауа компрессоры, белдік жетегі BCI4000-T/100, 4,0 кВТ, 100 литр, 690 л/мин Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі цилиндрі бар үш фазалы Denzel BCI4000-T/100 компрессоры пневматикалық құралдармен тұрақты және ұзақ мерзімді жұмыс істеуге арналған, мысалы: пневматикалық гайка, пневматикалық балға, пневматикалық бұрғы және т.б. Ол 690 л/мин кіріс кезінде жоғары өнімділікпен сипатталады, бұл оны құрылыс алаңдарында, шағын зауыттарда, техникалық қызмет көрсету станцияларында пайдалануға мүмкіндік береді. Белдік жетегі жоғары өнімділік көрсеткіштеріне қол жеткізуге және иінді біліктің айналу жылдамдығын төмендетуге мүмкіндік береді, бұл поршеньдік топтың қызмет ету мерзімін арттырады. Кешенді қорғаныс жүйесі компрессордың істен шығуына жол бермейді: шамадан тыс жүктеме немесе қызып кету кезінде қозғалтқыштың авариялық өшуі іске қосылады. Артықшылықтары: Сапалы бөлшектердің ресурсы мен сенімділігін айтарлықтай арттырады: шойыннан жасалған цилиндр мен иінді білік, сүзгі корпусы және металдан жасалған фитингтер. Мыс орамасы қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін арттырады, өйткені мыс қызып кетуге төзімді. Ресивердің жоғары ресурсы - ол берік дәнекерленген жіктері бар қалыңдығы 3,5 мм-ден асатын болат табақтардан жасалған. Бақылаудың ыңғайлылығы - корпуста ресивер мен пневматикалық желідегі қысымды бақылауға арналған екі манометр бар. Әуе магистралінің қанатты түтіктерінің ресурсы артып, жылу беруі артады. Гофрленген қағаз картриджі кірістегі ауа кедергісін азайтады. Резеңке тығыздағыш абразивті бөлшектері бар ауаның поршеньдік жүйеге енуіне жол бермейді. Ауаның жоғары сапасы - сүзгі-кептіргіш конденсаттың сығылған ауада жиналуына жол бермейді. Тасымалдау оңай - корпуста тұтқа мен дөңгелектер қарастырылған. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 112.5 кг |
| Ресивер көлемі | 100 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 460 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 890 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 03.12.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58119_58123_58124_58128_58129.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.29768-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 1250 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Қуат | 4 кВт |
| Кернеу | 400 Жылы |
| Өнімділік | 690 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | фанера қорап |
| Штрих-код | 4044996181745 |
- Бағасы: 390 630 ₸

