
3 адамға арналған пикник жинағы, 9 дана, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Camping Palisad 69452 пикник жинағы 3 адамға арналған 9 бөліктен тұрады. Ыдыс-аяқ суық және ыстық тағамдарды сақтауға арналған. Мұндай жиынтық тек пикникте ғана емес, саяжайда да өзекті болады.Артықшылықтары:Сапалы пластиктен жасалған ыдыстарда улы заттар болмайды, сондықтан адамдарға және экологияға зиянын тигізбейді.Пикник жинағы ашық ауада отбасылық көңіл көтеру үшін қажет нәрсенің барлығын қамтиды: жалпақ табақтар, стақандар және шанышқылар.Жиынтықтың салмағы небәрі 265 г — бұл рюкзакта немесе себетте тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 99 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д.К.РА01.В.76358-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.76358-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 694 - Ыдыс-аяқ, термоқаптар, пикникке арналған кілемшелер |
| Жинақтау | тәрелкелер, стақандар, шанышқылар |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800083494 |
- Бағасы: 2 083 ₸

