
4 адамға арналған пикник жинағы, 13 дана, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Camping Palisad 69453 пикник жинағы 4 адамға арналған 13 бөліктен тұрады. Шағын туристік жиынтық саяжайда, кемпингте немесе жаяу саяхатта пайдалы болады. Пластикалық ыдыстар тек суық тағамдарға ғана емес, ыстық тағамдарға да қолданылады.Артықшылықтары:Барлық ыдыс-аяқтар адам денсаулығына зиян келтірмейтін жеңіл, бірақ берік тағамдық пластиктен жасалған.Пикник жинағында пластикалық ыдыстардың оңтайлы жиынтығы бар, бұл оны жан-жақты етеді.Жиынтықтың салмағы 840 г, сондықтан оны жаяу серуендеу кезінде де өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д.К.РА01.В.76358-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.76358-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.84 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 694 - Ыдыс-аяқ, термоқаптар, пикникке арналған кілемшелер |
| Жинақтау | тәрелкелер, стақандар, тостағандар, қақпағы бар үлкен салат ыдысы |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Штрих-код | 4606800083500 |
- Бағасы: 3 387 ₸

