
6 адамға арналған пикник жинағы, 20 дана, 9 литрлік контейнер, Кемпинг Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Camping Palisad 69451 6 адамға арналған пикник жинағы 20 данадан тұрады, оның ішінде сыйымдылығы 9 литрлік контейнер. Ол саяжайда немесе жорықта демалу кезінде шағын компания үшін қолайлы. Жинақ ыстық сұйықтықтарға төтеп бере алатын сапалы материалдардан жасалған.Артықшылықтары:Ыдыс-аяқ қоршаған ортаға зиян тигізбейді, себебі ол қауіпсіз пластиктен жасалған.Жиынтыққа ыдыс-аяқтың оңтайлы жиынтығы кіреді: салат ыдысы, жалпақ табақтар, стақандар мен шанышқылар.Жинаққа жинақты немесе азық-түлікті сақтауға ыңғайлы тұтқасы бар контейнер кіреді.Жиынтықтың салмағы 1,25 кг, сондықтан оны рюкзакта тасымалдауға және серуендеуге өзіңізбен бірге алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 148 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 369 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д.К.РА01.В.76358-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.76358-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 273 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 694 - Ыдыс-аяқ, термоқаптар, пикникке арналған кілемшелер |
| Жинақтау | қақпағы бар салат ыдысы, тәрелкелер, стақандар, шанышқылар, қақпағы бар контейнер |
| Материал | Полипропилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800083517 |
- Бағасы: 5 349 ₸

